Naiskonnal on veel üks võimalus

Eesti naiste võrkpalli Salestar liiga teises finaalmängus viiegeimise mängu järel kaotust tunnistama pidanud Viljandi Metall naiskonnal on viimane võimalus tiitlikaitsja vastupanu murda neljapäeval Viljandis peetavas seeria kolmandas mängus.

Pühapäeval Tallinnas aset leidnud Viljandis Metall ja GMP/Olympic vahelise seeria teine kohtumine ei alanud viljandlannadele paljulubavalt, ent mängijad suutsid ennastsalgava esitusega kolmanda ja neljanda geim võita ja kohtumine viigistada. Tasavägiselt kulgenud viies geimi lõppes paraku 16:14 GMP/Olympic võiduga.

Viljandi Metall kaotas esimese geimi 12. ja teise 18. punktiga, võitis kolmanda 25:13 ja neljanda 25:22.

Tiitlikaitsja GMP/Olympic asus kolme mängu võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima. Kolmandat korda mängivad võistkonnad tuleval neljapäeval kell 18.45 Viljandi spordihoones.