Tulemusi, tulekul

Jalgrattasport. Viljandi rattaklubi sportlane Reelika Varblane pälvis Eesti kriteeriumisõidu meistrivõistlustel nelja etapi kokkuvõttes N-14 klassis kuldmedali.

Võrkpall. Viljandi spordikooli U-16 meeskond sai Eesti meistrivõistluste finaalturniiril Hiiumaa järel ning Tallinna klubi Täht ees hõbemedali.

Iluvõimlemine. Viljandis peetud Lootuste karika finaalvõistlusel teenis Johanna Christina Peterson 2001. aastal sündinute A-grupis rõngakavaga esikoha, 1997. aastal sündinute A-grupi palliharjutuses oli Liisi Vister kolmas. B-gruppi kuuluvatest Viljandi spordikooli võimlejatest jagas Keliis Lillemets 2002. aastal sündinute konkurentsis esikohta.

Jalgpall. Viljandi JK Tulevik sai laupäeval koduväljakul meistrivõistluste teises liigas kuuenda võidu, alistades 5:2 JK Keila. Samas liigas kaasategev FC Tarvastu oli reedel koduväljakul 2:1 üle FC Nõmme Unitedist.
Meistrivõistluste kolmanda liiga Viljandimaa meeskondadest oli nädalavahetusel võidukas Tuleviku teine, kes võitis 8:1 Valga FC Warriori. SK Tääksi pidi võõral väljakul tunnistama Võru JK 7:0 paremust.
Neljanda liiga meeskond Tuleviku Vanakesed alistas koduväljakul 6:1 Tartu ülikooli meeskonna Fauna.

Bowling. Pärnus peetud Eesti meistrivõistlustel teenis juunioridest teise koha Heiko Lige, meestest oli Viljandimaa parimana Jari Hytönen kümnes ning naistest Terje Roosi kuues. Võistkondlikult tuli Viljandi naiskond teiseks.

Autosport. Tallinna hipodroomil sõidetud Eesti rallikrossi meistrivõistluste teisel etapil said klassivõidu Rommi Pukk ja Andre Teder, Janno Ligur lõpetas oma masinaklassis teise kohaga.

Tulekul

Kergejõustik. Täna ja homme peetakse Viljandi staadionil maakonna noorte kergejõustiku meistrivõistlused. Mõlemal päeval on võistluste algus kell 10.