Viljandi kaotas lisaajal teise pronksimängu

Eesti käsipallimeistrivõistluste pronksmedalist selgub pühapäeval Viljandi spordihoones. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viimsi keskkooli spordisaalis peeti täna Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste teine pronksimäng, mille tulemusega 34:32 võitis lisaajal HC Viimsi / Tööriistamarket. Lisaaja esimene poolaeg lõppes Tööriistamarketi ühe väravalise 31:30 võiduga.

Mängu normaalaeg jäi 28:28 viiki ning selle esimese poolaja võitis Viimsi 20:12. Viimsi poolelt oli resultatiivsem Tarmo Ulla 13 ja Viljandi poolelt Kristo Voika 10 väravaga.

Otsustav mäng peetakse pühapäeval kell 15.30 Viljandi spordihoones. Eesti meistrivõistluste pronksimedaliomanikku selgitav seeria peetakse kahe võiduni.

Eelmisel pühapäeval Viljandis aset leidnud seeria avakohutmises olid võidukad viljandlased.