Käsipallurid mängivad täna kodusaalis Kehraga

Käsipall
Käsipall Foto: Elmo Riig / Sakala

Eesti meeste käsipallimeistrivõistlustel peetakse täna teised poolfinaalmängud, Viljandi HC alustab kell 18.30 Viljandi spordihoones seeria teist vastasseisu HC Kehraga.

Reedel peetud esimene poolfinaalkohtumine Kehras kulges võõrustajate taktikepi all: nad juhtisid poolajavileks 15:7 ja võitsid mängu 29:20. Viljandi peatreener Marko Koks ei jäänud hoolealuste tegutsemisega rahule. «Kohe algul jäime realiseerimisega hätta, ega suutnud Kehra väravavahti Mikola Naumi üle mängida,» meenutas Koks. Tema sõnul mängiti teist poolaega veidi paremini.

Koks usub, et Viljandi võib Kehraga võrdselt mängida. «Meil on oma võimalused,» lausus Viljandi treener.

HC Kehra juhendaja Jüri Lepa sõnul ei suutnud meeskond avamängus enda parimat taset näidata. Lepp loodab, et mehed panevad teises kohtumises hoogu veelgi juurde.

Teises poolfinaalpaaris kohtuvad täna HC Viimsi / Tööriistamarket ja Põlva Serviti. Serviti võitis avakohtumise 32:24.

Poolfinaalseeria peetakse kolme mänguvõiduni.