Tulemusi

Talimängud. Kuremaal peetud Eesti valdade talimängudel oli Suure-Jaani Viljandimaa edukaimana koondtabelis seitsmes, Pärsti vald jäi kaks kohta tahapoole.

Võrus Eesti linnade talimängudel oli Viljandi suurte linnade arvestuses kolmas ja üldpingereas viies.

Lauatennis. Lauatennise karikasarja viienda osavõistluse finaalis alistas Rivo Saaremäe Jaanus Allikoja, etapi kolmanda koha teenis Kaspar Kruusalu.

Motokross. Abja motokrossisõitja Elary Talu lõpetas Eesti talikrossi meistrivõistlused klassi MX2 hõbemedaliga.

Võrkpall. Viljandi spordikooli U-16 naiskond teenis Pärnus peetud Eesti võrkpalliliidu karikavõistluste finaalturniiril Võru ja Pärnu järel kolmanda koha.

Käsipall. Kehras miniliiga osavõistlusel oli võidukas Viljandi spordikooli 2003. aastal sündinute esindus. Kahe vanema vanuserühma turniiril olid meie noored kolmandad.

Rattasport. Elvas Eesti talikrossi meistrivõistlustel sai Josten Vaidem M-18 klassis kuldmedali. Reelika Varblane oli N-14 klassis teine.

Suusatamine. Pühapäeval Kõrvemaal sõidetud Tallinna suusamaratonil tuli 42-kilomeetrises põhisõidus Andrus Kasekamp parima Viljandimaa mehena kümnendaks. 21 kilomeetris oli meie parimana Kristjan Johanson 11.