Tulemusi

, sakala@sakalakirjastus.ee

Kergejõustik. Laupäeval Tallinnas peetud Eesti ekideni (teatejooks maratonidistantsil) meistrivõistlustel teenis Viljandi vastupidavusalade klubi Staier naiskond viienda koha ja meeskond tuli kuuendaks.

Võrkpall. Viljandi Metalli naiskond pidas nädalavahetusel Soomes kaks esimest kohtumist Eesti ja Soome ühisliigas. Laupäeval kaotasid viljandlannad 3:0 Hämeenlinna PKle ning pühapäeval sama tulemusega Orivesi Ponnistusele.

Käsipall. Pühapäeval Kehras peetud käsipalli miniliiga etapil sai Viljandi spordikooli 2003. aastal sündinute meeskond esikoha, aasta hiljem sündinute esindus tuli kolmandaks.
Reedel pidi Viljandi spordikool Viimsis Eesti käsipalli meistrivõistluste esiliiga kohtumises tunnistama HC Viimsi II meeskonna 34:26 paremust.

Ratsutamine. Gunnar Klettenberg teenis hobusega Ulrike R Tallinnas peetud takistussõidu maailma karikavõistluste põhisõidul 160sentimeetriste takistustega parkuuris neljanda koha.

Autoralli. Eesti autoralli meistrivõistluste viimase etapina sõidetud Saaremaa rallil olid Viljandimaa sõitjad Kristo Subi ja Teele Sepp N3 rühmas neljandad. Eesti meistrivõistlused lõpetas võistkond hõbemedaliga.

Korvpall. Reedel Heimtali kooli võimlas peetud Eesti meeste meistrivõistluste teise liiga põhiturniiril pidi AP Mets võtma KK Hito/Toila esinduselt vastu 70:76 kaotuse.

Jalgpall. Laupäeval sai FC Tarvastu meistrivõistluste teise liiga kohtumises koduväljakul 7:1 võidu Rummu Dünamo üle. Viljandi staadionil pidi Tartu JK Tammekaga mänginud Viljandi Tulevik vastu võtma 2:1 kaotuse.
Pühapäeval Viljandi linnastaadionil peetud Eesti naiste jalgpalli karikavõistluste finaalmängus alistas Pärnu JK 7:0 Nõmme JK Kalju.