U-21 alistas koduväljakul saarlased

Viljandi jalgpalliklubi Tulevik U-21 vanuseklassi koosseis alistas teisipäeval Viljandi linnastaadionil Eesti meistrivõistluste teise liiga Lõuna-Lääne grupi turniiril 3:1 FC Kuressaare II.

Tuleviku klubi Premium-liigas osaleva meeskonna duubelkoosseisu peatreener Sander Post oli kodumängu kaasanud ka mitu esindusvõistkonda registreeritud mängijat ja neist Kristen Kähr avas pärast paarikümneminutilist võitlust skoori. Vihmasajus peetud kohtumise kaks järgmist tabamust tulid samuti Viljandi võistkonnalt: teisel poolajal oli 57. ja 65. minutil resultatiivne tipuründaja Rainer Rüütel. Külalismeeskond jõudis oma auväravani 80. minutil.

Nüüdseks on Tuleviku U-21 saanud teise liiga turniiril 22 kohtumisega 12 võitu, ühe viigi ja üheksa kaotust.