Tulevikul häid uudiseid Tartust tuua pole

Tulevik kaotas Tartus Premium-liiga kohtumises Tammekale.
Tulevik kaotas Tartus Premium-liiga kohtumises Tammekale. Foto: Elmo Riig

Teisipäeval Tartus sealse Tammekaga Premimum-liiga 26. voorus vastamisi olnud Viljandi Tulevik pidi tunnistama 2:1 võõrustajate võitu.

Viljandlased jäid avapoolaja 24. minutil kaotusseisu, kuid suutsid enne poolaja lõppu Roger Teori söödust ning Tanel Langi tabamusest minut enne poolaja lõppu seisu viigistada. Paraku suutsid võõrustajad teise poolaja kolmandal mänguminutil taas eduvärava lüüa, mis kahjuks selle kohtumise viimaseks jäigi.

Viljandi Tulevik jätkab Premium-liigat üheksandal kohal ja edestab tabeli viimast Pärnu JK Vaprust endiselt kaheksa punktiga. Viimati nimetatud pidi teisipäeval 1:0 tunnistama kodulinnas Narva Transi paremust.

Viljandi Tuleviku järgmine vastane meistrivõistlustel ongi Pärnu JK Vaprus. Nimetatud kohtumine peetakse eeloleval reedel kell 18.30 Viljandi linnastaadionil.