Laupäeva õhtul Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium-liigas Sillamäe Kalevit võõrustanud Viljandi Tulevik sai tabelisse 0:3 kaotuse.

Avavilest alates tublisti survet avaldanud külalised jõudsid esimest korda sihile 11. minutil, kui värava lõi Aleksandr Savin. Seisuga 0:1 poolaeg ka lõppes.

Külm dušš saabus tulevikulastele ja kodupublikule, kui teisest poolajast oli mängitud pisut enam kui kümme minutit. Aleksandr Volkov lõi värava 56. minutil ja oli täpne ka kaks minutit hiljem. Ehkki viljandlastel tekkis kohtumise jooksul paar üks-ühele-momenti, ei õnnestunud neil ühtegi rünnakut resultatiivselt lõpetada.