Ühe kulla kõrvale tuli kaks kõrget viiendat kohta

Eesti meister Kerte Juhkov ja tema treener Viljar Kannel autasustamisel.
Eesti meister Kerte Juhkov ja tema treener Viljar Kannel autasustamisel. Foto: Erakogu

Aprilli lõpus selgusid Keilas Eesti C-klassi judomeistrid. Viljandi spordikooli esindajatest saatis edu Kerte Juhkovit, kes teenis kuldmedali. Meie noormehed kogesid tihedas konkurentsis ebaõnne, ent said sellest hoolimata kaks viiendat kohta.

Võistlustel osales 215 sportlast, kes on sündinud 2004. aastal või hiljem. Tüdrukuid oli nende seas 55.

Tüdrukute kehakaalus alla 40 kg tuli kindlalt võitjaks Kerte Juhkov. Avakohtumises alistas ta Karina Urmajeva klubist Afina ja poolfinaalis Marta Keskküla klubist Samurai. Finaalis astus talle vastu Pille Randlane klubist Zen. Kõigis kohtumistes teenis Eesti noortemeistriks tulnud Juhkov võidu ippon’iga.