Tuleviku duubel sai võitlusliku võidu

Tuleviku duubelmeeskond pidas laupäeval oma hooaja teise mängu ja võttis koduväljakul raplamaalastelt 5:3 võidu.

Viljandlased alustasid kohtumist resultatiivselt, kui juhtisid 13. mänguminutiks Roger Teori ja Raik Andre väravast 2:0. Poolaja lõpuks lasti vastasel aga kaks tagasi lüüa ning pausile mindi 2:2 viigiseisul.

Teine poolaeg algas kodumeeskonnale dramaatiliselt, sest Indrek Kaiste sai teise kollase kaardi ning pidi väljakult lahkuma. Pärast seda asus Raplamaa JK 3:2 juhtima, ent Tuleviku duubel jätkas kaotusseisust ja arvulisest vähemusest hoolimata visalt võitlust, pidas oma mängujoonisest kinni ja surus oma tahtmist peale. 68. minutil suutis Illimar Loigo seisu viigistada ning päris mängu lõpul kasvatas Lauri Elur eduseisu kahe väravani. Pärast avavoorus saadud suurt kaotust tõusis Tuleviku U-21 teise liiga Lõuna / Lääne piirkonna tabeli keskele.