Korvpallimeeskond tegi seerias võiduka alguse

BC Viljandi korvpallimeeskond teenis neljapäeval Viljandi spordihoones korraliku 86:70 võidu Tallinna Ülikool / Kalevi teise võistkonna üle ning asus Eesti meeste meistrivõistluste teise liiga veerandfinaalseeriat juhtima.

Kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria avakohtumisele seitse mängijat üles andnud BC Viljandi domineeris ja kontrollis kogu kohtumise kulgu. Arvuka kodupubliku ees mängides võitsid viljandlased esimese veerandaja 31:13, loovutasid 19:22 lõppenud teise veerandajaga veidi kätte võidetud edu, ent võitsid 15:13 kolmanda veerandi ning vormistasid viimase kümne minutiga numbritega 21:22, soliidse 86:70 võidu.

BC Viljandi resultatiivsem oli nagu ikka Rauno Meerits, kelle personaalsele statistilisele kontole kogunes 30 punkti. Kogu kohtumise väljakul viibinud Meerits võttis lisaks maha 15 lauapalli, neist kaheksa ründelauas.