Spordikooli meeskond tegi Kehras viigi

Kolmapäeval Kehras peetud Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga kohtumine Viljandi Spordikooli ja HC Kehra / Primendi vahel jäi 27:27 viiki.

Kogu mäng kulges tasavägiselt. Teise poolaja keskel läksid viljandlased 3:0 vahespurdiga 23:20 ette, aga neli minutit enne mängu lõppu juhtisid 25:24 kehralased. Eelviimasel minutil seadis Viljandi SK jalule 27:27 viigi. Kehra/Primendil avanes suurepärane võimalus võtta võit, kui ta sai seitsme meetri karistusviske, kuid Viljandi SK väravavaht Kevin Pajuväli suutis selle tõrjuda.

Viljandi SK suurimateks skooritegijateks osutusid Alex Toom üheksa ja Raiko Roosna kuue tabamusega.