Spordikooli meeskond tegi Kehras viigi

Viljandi SK suurim skooritegija oli kolmapäeval Alex Toom (palliga).
Viljandi SK suurim skooritegija oli kolmapäeval Alex Toom (palliga). Foto: Marko Saarm / Sakala

Kehras peetud Eesti meeste käsipallimeistrivõistluste esiliiga kohtumises tegid Viljandi Spordikool ja HC Kehra/Primend 27:27 viigi.

Tasavägiselt kulgenud kohtumises pääsesid viljandlased teise poolaja keskel 3:0 vahespurdiga ette 23:20, aga neli minutit enne mängu lõppu juhtisid hoopis kehralased 25:24. Eelviimasel minutil seadis Viljandi SK jalule viigi 27:27. Kehra/Primendil avanes suurepärane võimalus võit võtta, kui ta sai seitsme meetri karistusviske, kuid Viljandi SK puurilukk Kevin Pajuväli suutis selle tõrjuda.

Viljandi SK suurimateks skooritegijateks osutusid Alex Toom üheksa ja Raiko Roosna kuue tabamusega.

Kehras peetud kohtumine pidi olema 12. veebruaril Viljandis, kuid matši jäeti pidamata, sest samal ajal oli spordihoone hõivatud laste maadlusvõistlusega.