Viljandi naaseb Põlvast viigiga

Kristo Voika viskas Serviti väravasse seitse palli.
Kristo Voika viskas Serviti väravasse seitse palli. Foto: Elmo Riig / Sakala

Käsipalli Eesti meistrivõistlustel loovutas tiitlikaitsja Põlva Serviti kodusaalis punkti oma mullusele finaalivastasele Viljandi HC-le. Pingeline kohtumine lõppes 27:27 viigiga.

Poolaja võitis Põlva Serviti 17:14 ja veel seitse minutit enne kohtumise lõppu juhtis Serviti kolme tabamusega, kuid Kristo Voika ja Sergei Rodjukovi tabamuste toel jõudis Viljandi viigini. Seejuures viis Rodjukov lõpuminutil Viljandi ette, kuid Roman Aizatullov suutis Servitile täpse viskega ühe tabelipunkti päästa.

Serviti edukaim oli Anatoli Chezlov kuue tabamusega. Henri Sillaste, Roman Aizatullov ja Kristjan Muuga lisasid neli väravat. Viljandi edukaimad olid Kristo Voika ja Sergei Rodjukov seitsme tabamusega.