Mehed kaotasid kuue punktiga

BC Viljandi meeskond sai reedel võõral väljakul Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga vahegrupiturniiri mängus Iisaku/Toila meeskonnalt 60:66 lüüa.

Vaid kuuekesi Iisakule sõitnud viljandlased võitsid küll 31:27 kohtumise avapoolaja, ent nagu nad ise oma Facebooki kontol kirjutavad, sai kolmandal veerandajal korraks kütus otsa ja tuli 10:26 kaotus. Ehkki viimase kümne minutiga vähendasid viljandlased veerandaja 19:13 võiduga vahet, tuli neil vastu võtta vahegrupiturniiri viies kaotus.

BC Viljandi suurim punktitooja oli taas Rauno Meerits. Ta oli platsil kogu kohtumise ning tema kontole kogunes 32 punkti ja üheksa lauapalli. Samuti kõik 40 mänguminutit väljakul viibinud Marti Stepanov panustas 11 punkti ja 16 lauapalli.