BC Viljandi pidi Pärnus vastu võtma kaotuse

BC Viljandi esindus osaleb Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril, kus praegu käivad vahegrupimängud. Foto: Madis Luik

BC Viljandi esindus pidi teisipäeval Pärnus Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga vahegrupiturniiril vastu võtma 67:78 kaotuse meeskonnalt KK Paulus / Pärnu Mets.

Võõrsil mänginud viljandlased alustasid tagasihoidlikult: kaotasid esimese veerand­aja 11:25 ja teise 19:21. Teisel poolajal oli BC Viljandi küll vastastest mõnevõrra edukam – võitis kolmanda veerandaja 20:18 ja neljanda 17:14 –, kuid sellest ei piisanud, et avapoolajal käest lastud vahemaad tasa teha.

Viljandlaste suurim skoorija oli Rauno Tamm, kelle kontole kogunes 37 punkti.