BC Viljandi pidi Pärnus vastu võtma kaotuse

BC Viljandi pidi teisipäeval Pärnus peetud kohtumisel leppima kaotusega.
BC Viljandi pidi teisipäeval Pärnus peetud kohtumisel leppima kaotusega. Foto: Madis Luik

BC Viljandi korvpallimeeskond pidi teisipäeval Pärnus Eesti meistrivõistluste teise liiga vahegrupiturniiril vastu võtma 67:78 kaotuse KK Pauluse / Pärnu Metsa meeskonnalt.

Võõrsil mänginud viljandlased alustasid tagasihoidlikult, kaotasid esimese veerandaja 25:11 ja teise 21:19. Kohtumise teisel poolajal oli BC Viljandi vastastest küll mõnevõrra edukam, kui võitis kolmanda ja neljanda veerandaja vastavalt 20:18 ja 17:14. Paraku polnud seda piisavalt, et avapoolajal käest lastud vahemaad tasa teha ja mängu lõpptulemus endale soovitud suunas pöörata.

Viljandlaste suurim punktiviskaja oli teisipäeval Rauno Tamm, kelle kontole kogunes neid 37.

BC Viljandi jätkab vaheturniiri võiduta. Seni on meeskond pidanud neli kohtumist. Järgmise mängu peavad viljandlased 20. jaanuaril Iisaku gümnaasiumis Iisaku/Toila võistkonnaga.