BC Viljandi võttis kodusaalis revanši

​BC Viljandi meeskond pidas möödunud reedel Viljandi Kesklinna kooli spordihoones oma Eesti korvpallimeistrivõistluste teise liiga põhiturniiri kuuenda kohtumise ja sai viienda võidu.

Põhiturniiril teist korda palliplatsil kokku läinud BC Viljandi ja Roofix/Põlva vastasseis andis võõrustajatele 80:72 võidu, mis oli neile magus revanš pärast septembrikuus võõrsil saadud kaotust.

Mängu alustasid paremini külalised: esimesel veerandil saavutasid nad seitsmepunktilise eduseisu. Teist veerandit 18:25 kaotusseisust alustanud BC Viljandi pani aga järgmistel veeranditel oma paremuse maksma, jõudis poolaja lõpuks 41:41 viigini ning võitis kaks järgmist veerandaega 21:18 ja 18:13.