Käsipallurid jõudsid karikaturniiril teise ringi

Viljandi HC jõudis Eesti karikavõistlustel teise ringi.
Viljandi HC jõudis Eesti karikavõistlustel teise ringi. Foto: Elmo Riig

Viljandi käsipallimeeskond teenis Põlvas peetud Eesti karikavõistluste korduskohtumises Põlva/Arcwood meeskonna vastu 29:26  võidu ning jõudis turniiril järgmisesse ring.

Üle-eelmisel laupäeval kodussaalis teenitud edunumbritega Põlvasse sõitnud Viljandi HC võitis kahe mängu kokkuvõttes Põlva/Arcwoodi 13 väravaga. Sealjuures olid viljandlased kolmapäeval avapoolaja järel, ühe Eesti käsipallimeistrivõistluste esiliiga paremikku kuuluva vastase vastu, kahe väravalises kaotusseisus.

Hõreda koosseisuga Põlvas käinud Viljandi HC suurim väravaviskaja oli seekordses kohtumises Ott Varik üheksa väravaga, Kristo Järve lisas kuus ning Vitali Vorobjov viis väravat. Kolm tabamust said kirja veel Mark Lõpp, Kristjan Koovit ja Mikk Varik.

Viljandi HC jääb nüüd Eesti karikavõistlustel omale veerandfinaali vastast ootama, kes loositakse käsipalli liidus. Samuti kahe mängu tulemuse summana peetavad veerandfinaalid peavad olema peetud 6. novembriks.

Eesti käsipalli meistriliiga teises voorus mängu vaba olnud Viljandi HC peab oma järgmise kohtumise tiitlivõistlustel tuleval kolmapäeval, 28. septembril kell 19 Viljandi spordihoones HC Kehra / Horizon Pulp&Paper meeskonnga. Viimane pidi kolmapäeval kodusaalis 25:30 tunnistama tiitlikaitsja Põlva Serviti paremust.