Ainja rajal tõmmati karikasari kokku

Laupäeval Ainjas peetud «Top 200» motokrossisarja seitsmendal etapil selgusid tänavuse hooaja paremad kaheksas võistlusarvestuses. Foto: Marko Saarm

Laupäeval Karksi vallas teoks saanud motokrossisarja «Top 200» otsustava seitsmenda osavõistluse võitis kõige tugevamate sõitjate klassis Aigar Leok, ent hooaja kokkuvõttes teenis selles klassis võidu Andero Lusbo.

Ainja motokrossi rajal karikasarja üldvõidu vormistanud Andero Lusbo lõpetas laupäeval mõlemad võistlussõidud Aigar Leoki järel, ehkki andis nimekale konkurendile kõva lahingu.

Etapi kokkuvõttes teenis kõige tugevamas võistlusklassis kolmanda koha Henri Roosiorg. Viljandimaa meestest oli MX Open A-klassis Jaanus Koval seitsmes.