Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja
Tulevik alistas koduväljakul Tartu Santose.
Tulevik alistas koduväljakul Tartu Santose. Foto: Marko Saarm

Pärast eelmisel nädalal saadud kaotust naasis Tulevik laupäeval taas võidulainele, kui kodus alistati Tartu Santos 2:0.

Alates aprilli lõpust kaotuseta mänginud Tulevik pidi eelmises voorus tunnistama FC Flora II esinduse paremust ning sel nädalavahetusel oodati tartlaste vastu kodus kindlasti võitu. See ka Robert Taari ja Gerdo Juhkami väravatest tuli.

Esimese tabamuse sai enda nimele Taar kohtumise 42. minutil, Juhkami suurendas edu 76. minutil.

Esiliigas jätkab Tulevik endiselt kindla liidrina. Et tabelis teisel kohal olev FC Flora viigistas Tallinna Kaleviga, on viljandlaste edu jälitaja ees taas kümme punkti.