Seeniorid naasid pealinnast 29 medaliga

Aivar Hommik võitis M-50 klassi teivashüppe Eesti rekordiga.
Aivar Hommik võitis M-50 klassi teivashüppe Eesti rekordiga. Foto: Erakogu

Viljandi spordiveteranide koondise liikmed teenisid nädalavahetusel Tallinna Kadrioru staadionil peetud Eesti kergejõustikuveteranide meistrivõistlustel hulga peale 15 kulda, kaheksa hõbedat ja kuus pronksi.

Suurima medalisaagi sai M-65 vanuserühmas võistlev Voldemar Kangilaski. Tema võitis 100 ja 200 meetri jooksus, kaugushüppes ja teivashüppes kuldmedali ning kõrgushüppes pronksi.

Aivar Hommik tegi M-50 vanuserühmas uue Eesti teivashüpperekordi 3.91. Eelmine rekord 3.70 kuulus nelja aasta tagusest ajast Margus Mikkorile.