Kirss võistlustordil jäägu treenitutele

Sigrid Koorep
Et võit kätte saada, tuli Keio Kitsel mullu teha veel viimane pingutus: jõuda Trepimäest üles esimesena. Võiduajaks tuli 21.14,3. Foto: Marko Saarm

Jüri Lossmanni mälestusjooks, mis mullu korraldati esimest korda teistsugusel, 6,5-kilomeetrisel distantsil, tuleb taas: Viljandi vanalinnas, järve ääres, Männimäel ja Valuoja orus kulgeval rajal võetakse mõõtu sel laupäeval.

Start Viljandi vana veetorni juurest antakse kell 20.

Õhtuse aja kohta ütles jooksu peakorraldaja Einar Kaigas spordiklubist Jooksupartner, et selle võistluse puhul ongi hea just aeg. «Siis ei pane see päeva nii-öelda lukku.»