Viis judosarja võidukarikat tuli Viljandimaale

Rasmus Kaljurand oli üks viiest sarja võitnud Viljandi poisist.
Rasmus Kaljurand oli üks viiest sarja võitnud Viljandi poisist. Foto: Erakogu

​Noorteklasside judokad lõpetasid Pärnumaal Ares kolmest etapist koosneva karikasarja. Viimasel võistluspäeval tegi kaasa tublisti üle saja judoka. Viljandi spordikoolist olid võistlustules üheksa poissi, neist kaheksa teenisid medali ja viis tõid koju sarja esikoha.

Eelkõige Lõuna-Eesti klubides ja spordikoolides treenivatele noortele judokatele korraldatavas Kass Arturi karikasarjas selgitatakse paremad kolmes vanuserühmas: D-, C- ja B- klassis.

Noorimas ehk 2006. aastal ja hiljem sündinute rühmas osales Viljandi spordikoolist kolm võistlejat. Kaalus alla 34 kg tegi juhendaja Viljar Kanneli ütlemist mööda supersoorituse Rasmus Kaljurand, kes tuli etapi võitjaks ja tagas endale sellega ka karikasarja võidu.