BC Viljandi alustab täna uut seeriat

BC Viljandi meeskonna hooaeg Eesti meistrivõistluste teise liiga turniiril jätkub kahe mängu võiduni peetavas veerandfinaalseerias SK RIM / Scanweldi meeskonna vastu. Foto: Elmo Riig

Viljandi korvpallimeeskond sõidab täna õhtul Eesti meistrivõistluste teise liiga veerandfinaalkohtumisele Tallinna. BC Viljandi vastane liiga play-off-seeria teises ringis on SK RIM / Scanweld.

Möödunud reedel tagas Viljandi esindus endale koha kaheksa tugevama seas, kui mängis kodusaalis peetud kaheksandikfinaali otsustavas vastasseisus 61:58 üle Tallinna ülikooli esinduse. Kahe mängu võiduni kestnud seeria 18. märtsil peetud avakohtumise olid kohalikud harrastajad 97:80 võitnud, ent viis päeva hiljem teokssaanud vastukülaskäik Tallinna lõppes meie meeste 81:83 kaotusega.

Viimases, otsustavas kohtumises oli statistiliste näitajate poolest viljandlaste resultatiivseim Rauno Meerits, kelle kontole kogunes 23 punkti ja 13 lauapalli. Vaid veidi vähem, 19 punkti ja 13 lauapalli, kirjutati reedel Kesklinna kooli saalis olnud mängus Taavi Randoja kontole.