Korvpallimeeskond teenis võidulisa

BC Viljandi resultatiivseim mängumees oli teisipäeval Heiki Riives (palliga), kes viskas võitjate 88 punktist 30. Foto: Elmo Riig

Teisipäeval Viljandi spordihoones peetud Eesti meeste korvpalli meistrivõistluste teise liiga turniiri tugevama vahegrupi kohtumises võttis BC Viljandi 88:67 võidu KK Hito / Jõhvi üle.

Vaid kuue mehega mängima tulnud kodumeeskond alustas rabedalt ja kaotas esimese veerandaja kolme punktiga. Alustanud teist perioodi 19:22 kaotusseisust, läks ta järgmise kümne minutiga juhtima ning eduseisu enam käest ei andnud. Teise veerandaja võitsid viljandlased 24:17, kolmanda 23:16 ja neljanda 22:12.

Võitjate poolel olid seekord edukaimad Heiki Riives 30 ja Rauno Meerits 28 punktiga. 12 punkti panustas Taavi Randoja, kaheksa Mikk Söödor, kuus Marti Stepanov ja neli Karl Peips.