Tartust tuleb Viljandimaale kaks Eesti meistrit

Kevin Basov
Kevin Basov Foto: Marko Saarm

Laupäeval ja pühapäeval Tartus peetud Eesti juunioride ja noorsoo kergejõustiku sisemeistrivõistlustel teenisid Viljandimaa sportlased kahel alal esikoha, lisaks tuli kaks hõbedat ja üks pronks.

Pühapäeval saavutas noorsooklassi kuuluv Kevin Basov esikoha kõrgushüppes, ületades võistluse parimana 1.95. Staieri klubi esindav sportlane sai Tartus teise medali kolmikhüppes, kus tulemus 13.87 andis talle hõbeda.

Laupäeval jõudis oma esimese Eesti meistri medalini kergejõustikuseltsi Sakala esindaja Enari Tõnström, kes võitis ajaga 1.58,14 noorsooklassi 800 meetri jooksu.

Sakala seltsi juunioridest saavutas Jander Heil kuulitõukes teise koha tulemusega 18.00 ning Silver Kask oli ajaga 2.00,10 kolmas 800 meetri jooksus.