Võitluslikult alanud lahing lõppes nadi tulemusega

Kolmapäeval Viljandi spordihoones peetud Eesti käsipalli meistrivõistluste kohtumisel korraliku avapoolaja pakkunud Viljandi HC meeskond ei suutnud lõpuni Põlva Servitiga sammu pidada ja kaotas 25:33.

Kogu vastasseisu paari väravaga dikteerinud ja teisel poolajal suurema vahe sisse teinud Serviti resultatiivsemad mängijad olid Ardo Puna seitsme ning Kristjan Muuga ja Roman Aizatullov kuue tabamusega. Viljandi suuremateks skooritegijateks osutusid Karl Roosna kuue ja Karl Toom viie väravaga.

Viljandi HC juhendaja Marko Koksi sõnul oli teisel poolajal väljakul märgata väsimust. «Tegime lihtsaid vigu ja Serviti pani oma paremuse maksma. Kohe oli näha, et täna pole meie päev,» rääkis ta pärast võistlust.