Tublimad jõudsid teise vooru

Sloveenias peetavatel Euroopa noorte vibulaskmise meistrivõistlustel jõudsid Viljandimaa paremad sportlased teise kümnesse ehk said lõpuprotokolli kirja 17. koha.

Ainsa Viljandimaa juuniorina esmaspäeval Ljubljanas alanud tiitlivõistlustel kaasa teinud Laura Nurmsalu lõpetas eelvõistluse 28. kohaga. Duell-laskmise esimeses ringis teenis ta 6:0 võidu serblanna Carna Brzakovici vastu, kuid teise ringi pingelises matšis kaotas ta 6:7 Prantsusmaalt pärit Laura Ruggierile. Nii jäi tema tulemuseks tiitlivõistlustel 17. koht.

Samuti 17. oli kadettide sportvibu lasknud Laura Tukk. Tema sai eelvõistlusel 49. koha. Duellide avavoorus võitis ta 6:0 sloveenlanna Stella Vardic Graheki, paraku pidi ta järgmises ringis tunnistama eelvõistluse parima, venelanna Viktoria Oleksiuki 6:0 võitu.