Kehra võttis Viljandis veenva võidu

Viljandi HC peatreeneri Marko Koksi hinnangul on meeskonna mäng liikunud paremuse poole ning tema usub, et vormikõver jätkab tõusvas joones. Foto: Elmo Riig / Sakala

HC Kehra/Horizon Pulp&Paper alistas kolmapäeval Eesti käsipallimeistrivõistluste 18. voorus 35:27 (poolaeg 19:11) Viljandi HC meeskonna.

Võitjate resultatiivseim mängija oli Rando-Juku Sirkas ja kaotajatel Karl Toom võrdselt kuue tabamusega.

Kehra/Horizon Pulp&Paperi peatreener Jüri Lepp jäi oma meeskonna etteastega rahule.

Viljandi juhendaja Marko Koksi sõnul olid aga võõrustajad hädas vastaste 5:1 kaitsejoonisega. «13. minutil kukkusime täiesti ära ning teisel poolajal meil enam erilisi võimalusi polnudki,» võttis Koks Viljandi spordihoones peetud mängu kokku.