Hooaja kolmas mäng võidulisa ei andnud

Neljapäeval Viimsis Eesti käsipalli meistriliiga kolmandat kohtumist pidanud Viljandi HC võttis kohalikult meeskonnalt vastu kuueväravalise kaotuse.

Viljandi meeskonna treeneri Marko Koksi sõnul oli muidu päris korralikult mänginud meeskonnal raskusi mõlema poolaja alguses mängu käivitamisega. Tema sõnul lasid viljandlased nii esimesel kui teisel poolajal endale kolm väravat visata.

HC Viimsi / Tööriistamarketi ja Viljandi HC mängu avapoolaeg lõppes 15:13 ning kogu kohtumine 33:27 võõrustajate eduga.

Võitjate poolelt viskas Tarmo Ulla parimana üheksa ning Harri Oberg kaheksa väravat, Viljandist olid resultatiivsemad Ott Varik kümne ja Kristjan Koovit nelja väravaga.

Järgmise meistriliiga mängu peab Viljandi käsipallimeeskond eeloleval kolmapäeval kell 19 Viljandi spordihoones Kehra esindusega.