Karika võttis Hansa Ilutulestikud

Sakala

Laupäeval maakonna korvpalli karikavõistluste finaalimängus alistas Hansa Ilutulestikud  88:74 AP Metsa.

Mõlemalt poolt võrdlemisi loiult kulgenud kohtumise esimesed kaks veerandaega kulgesid AP Metsa mängijate dikteerimisel, kes võitis avaveerandi 25:22 ning järgmise kümneminutise heitluse järel oli nende edu juba 51:40.

Valitsev Viljandimaa meistermeeskond Hansa Ilutulestikud võttis kaotatud avapoolaja järel mänguohjad enda kätte, tegi kolmandal veerandil 24:10 vahespurdi, mis andis talle enne viimast veerandit 64:61 edu, mida enam käest ei loovutatudki.

Hansa ilutulestikud võitis neljanda veerandi 24:13 ja kogu mängu 88:74.

Enne esikohaheitlust olid laupäeval Viljandi spordihoones karikavõistlustel kolmanda koha pärast lahingus Spordikooli ja Paistu meeskond, tulemusega 100:58 teenis pronksise karika Spordikooli võistkond.